راهنمای سایت

به سامانه برون سپاری پروژه وانیار خوش آمدید.


 • ثبت نام در سایت

 • برای استفاده از امکانات سایت، ابتدا می بایست در سایت عضو شوید. پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام، می توانید از طریق فرم مربوطه اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید. چنانچه پروژه و کاری برای انجام و برون سپاری دارید در فرم ثبت نام گزینه کارفرما را انتخاب نمایید تا وارد پنل کاربری کارفرمایان سامانه گردید و اگر در جستجوی کار هستید و می خواهید پروژه ای دریافت نمایید گزینه مجری را انتخاب نمایید تا وارد پنل کاربری مجریان سامانه گردید.


  فرم ثبت نام

 • فعال سازی حساب کاربری

 • پس از ثبت نام در سایت برای فعال سازی حساب کاربری (اکانت) شما یک ایمیل به آدرس ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کردید ارسال می شود که حاوی یک لینک برای فعال سازی حساب کاربری و تایید ثبت نام شما است. شما می توانید بر روی قسمت تایید ثبت نام کلیک نموده یا با کلیک بر روی لینک ارسال شده و یا کپی کردن و باز کردن آن در مرورگرتان حساب کاربری خود را فعال نمایید. در برخی موارد ایمیل فعال سازی به پوشه اسپم ایمیل شما می رود و شما می توانید ایمیل را آنجا پیدا کنید . چنانچه یک بار نام کاربری شما فعال شده نیازی به فعالسازی مجدد نیست.


  تایید ثبت نام • توجه نمایید که برای بازیابی رمز عبور چنانچه اکانت شما فعال است از قسمت فراموشی رمز عبور در فرم ورود به سایت اقدام به بازیابی رمز عبور نمایید.


  بازیابی رمز عبور


  پس از ورود به پنل کاربری خود بنا بر نوع کاربری تان می توانید راهنمای پنل مربوطه را در بخش راهنمای سایت مشاهده نمایید.