نقش وب سایت در موفقیت کسب‌ و‌ کارها

نقش وب سایت در موفقیت کسب‌ و‌ کارها
نقش وب سایت در موفقیت کسب‌ و‌ کارها
با وجود رسانه‌های اجتماعی که بدون شک یک منبع عالی بازاریابی و تبلیغات دیجیتال هستند، اعتقاد بر این است که دیگر نیازی به سرمایه‌گذاری برای ایجاد وب سایت اختصاصی برای کسب‌ و ‌کارها وجود ندارد. زمانی که شما از رسانه‌های اجتماعی مانند مانند فیس بوک، توییتر و اینستاگرام استفاده می کنید، ممکن است تصور کنید که در سرمایه خود صرفه‌جویی می‌کنید زیرا این رسانه‌ها کاملا رایگان هستند؛ اما واقعیت این است که ایجاد یک وب سایت با کیفیت خوب نقش مهمی در موفقیت کسب‌وکار شما خواهد داشت و می‌تواند به مشتریان شما سطحی از خدمات را ارائه دهد که صفحات رسانه‌های اجتماعی نمی‌توانند فراهم کنند.

3 دلیل برای نقش وب سایت در موفقیت کسب و ‌کارها

 • ایجاد بروشور اطلاعاتی آنلاین

 • وب سایت شما باید بروشور اطلاعاتی آنلاین شما باشد تا بازدیدکنندگان بتوانند درک کنند که زمینه فعالیت شما چیست و چگونه می‌توانید راه‌حلی برای نیازهای آنان فراهم کنید؛ بنابراین ظاهر آن و نحوه به تصویر کشیدن و معرفی کسب‌ و کارتان مهم می‌باشد. وب سایت شما نماینده اصلی نام تجاری و چهره کسب‌ و‌کار شما است، زیرا به شما اجازه می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را به نمایش گذارید. یک صفحه در یک رسانه اجتماعی امکاناتی مشابه را برای همه مشترکان خواهد داشت و شما برای نمایش کامل اطلاعات خود محدودیت دارید اما زمانی که شما یک وب سایت دارید به طور اختصاصی می‌توانید کسب و کار خود را تبلیغ نمایید.

 • آزادی عمل و قابلیت کنترل مشتریان

 • هنگام ایجاد یک صفحه در یک رسانه اجتماعی، شما به یک قالب مشترک با دیگران محدود می‌شوید و همه این قالب‌ها از یک ساختار و طرح استفاده می‌کنند و هرگز واقعیت برند شما را بازتاب نمی‌دهند؛ اما با ایجاد وب سایت شما این آزادی را دارید که از گرافیک دلخواه برای معرفی کسب و کارتان استفاده کنید، به هر اندازه‌ای که دوست دارید صفحه ایجاد کنید، عکس‌ها، مطالب و مقالات خود را به هر طریقی که مایل هستید، اضافه کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید از ابزارهایی مانند گوگل آنالیتیک استفاده کرده و دیدگاهی دقیق درباره نحوه تعامل بازدیدکنندگان خود داشته باشید و بر روی بهبود بازدید آنان تمرکز کنید.

 • افزایش یکپارچگی عملکرد

 • وب سایت شما به شما این امکان را می‌دهد که تمام مشتریان خود را در یک مکان نگه دارید، مشتریان فعلی را حفظ و مشتریان احتمالی جدید را جذب کنید و دامنه بسیار بزرگتری را برای هدف‌گذاری در اختیار شما قرار می‌دهد. برخی سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری چشم انداز بالقوه‌ای براساس بازدید مشتریان، موقعیت مکانی و زمان بازدید آنان رابه شما اطلاع داده و این امکان را می‌دهند که در ایجاد کسب‌وکار جدید فعال باشید و افرادی را هدف قرار دهید که علاقه واقعی به کسب و کار شما را نشان می‌دهند. چه یک برنامه ساده وردپرسی چه یک برنامه کاملا سفارشی برای شرکت خود ایجاد کنید، هزاران ویجت، ابزار و خدمات در اختیار شما قرار دارد که به مشتریان شما کمک می‌کند، منجر به افزایش فروش و تقویت نام تجاری شما می‌شود.

  به طور خلاصه، سرمایه‌گذاری در ایجاد یک وب سایت خوب نه تنها به شما آزادی کامل برای ارائه اطلاعات مفید در مورد کسب و کارتان را می‌دهد بلکه به مشتریان نیز برای کار با شما اعتماد و اطمینان می‌دهد.

فرم ارسال نظر

 • نام و نام خانوادگی
  پست الکترونیک
 • شرح نظر
 • *لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: