برون سپاری کلید موفقیت شما در سال جدید

برون سپاری کلید موفقیت شما در سال جدید
برون سپاری کلید موفقیت شما در سال جدید
روزهای آغازین سال نو زمان مناسبی برای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای رشد و پیشرفت کسب و کار فعلی و یا ایجاد کسب و کار جدیدتان است. حتی اگر در حال تحصیل باشید نیز برای پیشرفت تحصیلی خود باید برنامه‌ای در نظر داشته باشید تا بتوانید سال خوبی را برای خود بسازید. قطعا ما نمی‌توانیم همه وظایفی را که در برنامه خود گنجانده‌ایم به تنهایی به انجام رسانیم. گاهی برای انجام بخشی از وظایف خود نیازمند استفاده از دانش و تخصص دیگران هستیم و به این صورت راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانیم به نتیجه دلخواه برسیم. در این بین یکی از راه‌هایی که می‌تواند به پیشرفت شما در سال نو کمک کند برون سپاری است.

4 مزیت مهمی که برون سپاری برای شما فراهم می‌کند
در دنیای مدرن امروز، برون سپاری راه‌های زیادی را برای افزایش بهره‌وری پیش روی شما قرار می‌دهد که به راحتی با تصمیم‌گیری هوشمندانه و سپردن انجام بخشی از وظایف خود به افراد متخصص می‌توانید رشد چشمگیری داشته باشید.
در اینجا 4 مورد از مزیت‌های اصلی برون سپاری را برای شما عنوان می‌کنیم.

 • افزایش تمرکز
 • شما در هر جایگاهی که باشید برای به انجام رساندن وظایف خود زمان محدود و مشخصی در اختیار دارید. با برون سپاری بخشی از وظایف خود، می‌توانید بیشتر بر یک یا چند فعالیت خاص متمرکز شوید. الویت‌بندی وظایف از نظر اهمیت کمک زیادی به شناسایی وظایفی می‌کند که می‌توانید انجام آنها را به دیگران محول کنید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که به جای رسیدگی به مسائل جانبی، روی حوزه‌های اصلی کسب و کارتان تمرکز کنید و بهره‌وری خود را افزایش دهید.

 • مدیریت هزینه‌ها
 • احتمالا شما در سال نو به دنبال استخدام افراد جدیدی برای رسیدگی به وظایف شرکت، استخدام افرادی برای شروع کسب و کار جدید یا به دنبال یادگیری تخصصی برای انجام بخشی از کارهای خود هستید. همه این موارد مستلزم صرف هزینه بالایی هستند؛ البته قطعا شما باید زمان زیادی را هم برای آموزش افراد یا یادگیری خودتان صرف کنید؛ بنابراین محدودیت زمانی نیز شما تحت فشار قرار خواهد داد. با این وجود، مدیریت هزینه‌ها به احتمال زیاد بخشی از تصمیمات مهم سال نو شما محسوب می‌شود. در این بین، برون سپاری می تواند راه‌حل مناسبی برای کمک به کنترل هزینه‌های شما باشد. از طریق برون سپاری شما می‌توانید بخشی از وظایف خود را به شرکت دیگری محول نمایید و افرادی حرفه‌ای استخدام نمایید. با این روش شما در هر زمانی که نیاز دارید متخصصین مربوطه را استخدام و هر زمان که نیازتان برطرف شد با آنان قطع همکاری می‌کنید. همچنین هزینه‌ای که برای استخدام یک متخصص پاره وقت پرداخت می‌کنید بسیار کمتر از هزینه استخدام یک متخصص تمام وقت خواهد بود.

 • دسترسی به دانش جهانی
 • دیگر زمان آن نیست که خود را به منابع محلی محدود کنیم. اینترنت و تکنولوژی به ما اجازه می‌دهد تا با افراد متخصص در سراسر جهان ارتباط برقرار کنیم. شرکت‌های برون سپاری در سراسر جهان در حال رشد هستند و امکان دسترسی به تخصص و دانش جهانی را برای شما فراهم می‌کنند. این شرکت‌ها متخصصان حرفه‌ای دارند که در رشته یا وظیفه‌ای که می‌خواهید به آنها بسپارید، به خوبی آموزش ‌دیده‌اند. بنابراین با برون سپاری شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن بعد جغرافیایی، استعدادهای برتر را از سراسر کشور و حتی جهان استخدام کنید.

 • کاهش ریسک
 • شروع یک کسب و کار جدید مطمئنا پر هزینه و زمان‌بر است. همچنین انجام کارهایی که در آن تخصص کافی ندارید به خطر افتادن سرمایه و زمان را برای شما به همراه خواهد داشت. شما می‌توانید این خطرات را با تفویض اختیار به یک شرکت متخصص کاهش دهید. با برون سپاری شما می‌توانید با استخدام افرادی که در زمینه کسب و کار شما دانش و تجربه کافی دارند خطر اجرای یک تصمیم اشتباه و پرهزینه را کاهش دهید.

  برون سپاری می‌تواند همان کلید موفقیتی باشد که در سال نو نیاز دارید. اهداف فعلی خود را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که بخشی از کار خود را به متخصصان با تجربه محول نمایید.


مقالات مرتبط:

شش مرحله برای موفقیت در برون سپاری پروژه‌ها

چرا باید استراتژی بازاریابی خود را برون سپاری کنید

فرم ارسال نظر

 • نام و نام خانوادگی
  پست الکترونیک
 • شرح نظر
 • *لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: