مهارت های پرطرفدار فریلنسینگ در سال 2020

مهارت های پرطرفدار فریلنسینگ در سال 2020
مهارت های پرطرفدار فریلنسینگ در سال 2020
تعداد بسیاری از شرکت‌ ها فریلنسرها را به فهرست کارکنان خود اضافه می‌ کنند تا هزینه ‌های عملیاتی را کاهش داده و رقابتی باقی بمانند. ممکن است تعجب کنید که چرا شرکت ‌ها استخدام فرینسرها را بیشتر دوست دارند. به این دلیل که آنها مقرون ‌به‌ صرفه تر هستند و مهارت ‌های تخصصی ارائه می ‌دهند. بنابراین نکته کلیدی برای موفقیت شما به عنوان یک فریلنسر این است که باید بر روی مهارت ‌های تخصصی با تقاضای بالا متمرکز شوید زیرا همه مهارت ‌های فریلنسینگ به طور مساوی درآمدزا نیستند و درآمدزایی بعضی‌ از آنها بیشتر از بقیه است.
برای اینکه بتوانید در این راه موفق شوید باید بتوانید خود را از بقیه متمایز کنید. باید اطمینان حاصل کنید که منحصر به فرد هستید و مهارت ‌های متمایزی را به کارفرمایان ارائه می دهید.

آیا امیدوار هستید امسال پروژه های فریلنسینگ بیشتری به دست آورید؟ پس بررسی کنید که آیا مهارت های شما جزیی از موارد این پست می باشند یا خیر.

براساس داده ‌های بدست آمده سایت PeoplePerHour از سال ۲۰۱۹، انتظار می رود که مهارت ‌های عنوان شده در این مقاله به شدت مورد توجه کارفرمایان در سال ۲۰۲۰ باشند.ساخت ویدیو


video-creation


امروزه ساخت ویدیو یا ایجاد محتویات ویدیویی بیش از هر زمانی اهمیت دارد. بازاریابی ویدیو بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال است. بسیاری از کسب و کارها از این روش بازاریابی برای ارتقای برند خود استفاده خواهند کرد.
 اگر فردی دارای مهارت ‌های بازاریابی ویدیویی باشد، مشتریان زیادی پیش روی وی قرار خواهند داشت. روش پخش و ارائه این ویدیوها در دنیای آنلاین بسیار اهمیت دارد و این کار می‌ تواند برای یک کسب ‌و کار جدید سخت باشد؛ بنابراین آنها به دنبال استخدام یک متخصص خواهند بود.


تولید و ویرایش محتوا


content-creation


نویسندگان محتوا، ستون فقرات دنیای دیجیتال هستند. به طور کل، نوشتن محتوا آسان به نظر می‌ رسد؛ اما یک شغل نسبتا سخت برای هر فریلنسری است که می‌ خواهد در این بخش بسیار رقابتی، درآمد خوبی به دست آورد. فردی که می خواهد در این زمینه فعالیت کند به غیر از داشتن مهارت ‌های نوشتاری خوب، باید از مهارت هایی چون توانایی تحقیقات گسترده، ارتباط با اخبار و امور جاری، درک بالا و دانش عمومی برخوردار باشد.
تحقیق در مورد وب سایت های بزرگ فریلنسری نشان می دهد که تقاضای زیادی برای نویسندگان محتوا وجود دارد.
ظهور SEO به عنوان روشی برای کسب رتبه بالاتر در گوگل، منجر به انفجار محتوای برند شده ‌است.
بسیاری از سازمان ‌ها می ‌دانند که چه می‌ خواهند بگویند؛ اما وقت آن را ندارند که پیام خود را تکمیل و کامل کنند. در این شرایط است که نیاز به مهارت‌ های ویرایش محتوا به شدت احساس می شود و کسانی که مهارت ‌هایی چون ویرایش محتویات وب سایت، ایجاد راهنمای برند، اینفوگرافیک و ... را دارند بسیار مورد تقاضا هستند.


انیمیشن


animation-creation


امروزه انیمیشن با محبوبیت زیادی روبرو شده است زیرا برند ها متوجه پتانسیل هایی که این مهارت می تواند برای موفقیت آنها رقم بزند، هستند. با انیمیشن امکان ایجاد تبلیغات با شکوه بدون نیاز به مکان‌ ها و بازیگران پر هزینه وجود دارد. از مدل سازی سه ‌بعدی گرفته تا بازی ‌ها، خلق شخصیت و معماری، خدمات انیمیشن متنوعی با تقاضای زیاد وجود دارد.


تصویرسازی


illustration


بسیاری از برند ها به دلیل رویکرد نرم و سرزنده تر از تصویرسازی استفاده می کنند. تصویرسازی به طور کلی روشی جالب تر برای نمایش محتوا است و در عصری که مصرف کنندگان خواستار شفافیت هستند، احساس شخصی بیشتری ایجاد می کند.
امروزه تصویرگران مورد نیاز بسیاری از شرکت ‌های تجاری هستند؛ زیرا همانطور که پیش‌تر گفته شد، محتوای بصری در فعالیت ‌های بازاریابی بسیار مورد استفاده قرار می ‌گیرد.


طراحی گرافیک


graphic-design


طراحی گرافیک امسال همچنان به شدت پرطرفدار خواهد بود زیرا تقاضا برای وب سایت ها، تجارت بازاریابی و ایجاد محصول با افزایش روبرو می شود. بنابراین پیش بینی می شود طی امسال و آینده تعداد مشاغل طراحی گرافیک به طور فزاینده ای افزایش یابد.
داشتن استعداد در زمینه طراحی بسیار اهمیت دارد؛ اما در عین حال شما به دانش کاملی از اصول طراحی و بهترین شیوه ها نیاز دارید و حتی اگر یک طراح با تجربه هستید، یادگیری را نباید متوقف کنید.


توسعه و برنامه نویسی وب


web-expertise


توسعه و برنامه نویسی وب به دلیل تقاضای زیاد صنعت فناوری و جریان مداوم مشاغل جدید که به دنبال ایجاد حضور آنلاین هستند به احتمال زیاد پر سود ترین شغل ها هستند. حدود ۳۸۰ وب سایت جدید در هر دقیقه ایجاد می ‌شود. کسب و کارهای کوچک و بزرگ که حضوری پررنگ در اینترنت ندارند، در سال‌ های آتی برای بقا دچار مشکل خواهند شد؛ از این رو، تمایل برای داشتن یک یا چند وب سایت وجود خواهد داشت.
برای افزایش درآمد خود در این زمینه، وقت خود را صرف یادگیری عمیق زبان های متداول برنامه نویسی کنید. همچنین بهتر است با استانداردهای صنعت وب همگام باشید و با زبان های نوظهور مانند Rust و TypeScript آشنا شوید.


ورودی داده


data-entry


داده‌ ها به کسب و کارها کمک می ‌کنند تا اطلاعات دموگرافیک یا ویژگی ‌های جمعیت‌ شناختی خود را درک کرده و در نهایت محصولات و خدمات بهتری خلق کنند. با این حرکت عظیم داده، کسب و کارها برای سازماندهی و استفاده از این اطلاعات نیاز به متخصص هایی دارند که به آنها کمک کنند.
ورود داده‌ ها یک مهارت بسیار رایج است. در حقیقت، بسیار ابتدایی است و می ‌تواند تقریبا توسط هر کسی با یک زبان ساده و مهارت ‌های کامپیوتری اجرا شود. با این وجود، در حال حاضر یکی از بالاترین مهارت ‌های فریلنسری مورد تقاضا است و در سراسر جهان به عنوان منبعی برای کسب درآمد بالا به شمار می رود.


زمان انتخاب یک مهارت

با شروع سال، زمان حرکت به سمت چیزهای جدیدتر مانند یادگیری یک مهارت جدید است. طیف گسترده ‌ای از مهارت ‌هایی که می ‌توانید انتخاب کنید، وجود دارد.
 اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که یادگیری هر مهارت مجموعه ‌ای از چالش ‌ها را در بر دارد و یادگیری بعضی از آنها نیازمند آگاهی از چندین نرم ‌افزار کاربردی هستند. بنابراین بدون مطالعه و آگاهی به صورت کورکورانه شروع به فراگیری یک مهارت نکنید. انتخاب اشتباه شما را دچار سردرگمی می کند.


حال که لیستی از مهارت‌ های پرطرفدار سال 2020 را در اختیار دارید، با ما در میان بگذارید که در کدام یک تخصص دارید یا کدام یک را برای یادگیری انتخاب می ‌کنید؟مطالب مرتبط:


بهترین زبان‌ های برنامه ‌نویسی برای انجام پروژه‌


9 استراتژی برای رقابت در دنیای فریلنسینگ


فرم ارسال نظر

  • نام و نام خانوادگی
    پست الکترونیک
  • شرح نظر
  • *لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر زیر وارد کنید: